English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png
LÕUNA-POOLA JA TATRAD
11.-17.08.
Wieliczka soolakaevandus,  kuningatelinn Krakow, mägikuurort Zakopane, kus ööbime 4 ööd, jalutuskäigud mägedes, parvesõit läbi Dunajeci kanjoni, Debno puukirik, Must Madonna Jasna Gora kloostris Cestohowas jm.

AHVENAMAA
02.-05.08.
Keset Läänemerd on suur hulk saari üksteise otsa ja lähedusse kuhjunud. Viimatise loenduse andmeil on neid 6500. Üheskoos moodustavad nad autonoomse rootsikeelse Ahvenamaa, ühe kauneima saarestiku piirkonna kogu maailmas.
IMEKAUNIS SRI LANKA
14.- 26.10

Sri Lanka tähendab tõlkes õnnemaad- ja seda ta tõepoolest ka on. Siin on lopsakas loodus, kosed, järved, templid, teeistandustega kaetud maalilised mäed, valged laiad liivarannad, eresinise läbipaistva veega ookean ja palju muud, mis jätab unustamatu mulje igale saare külastajale. 

Pealinn Colombo, Pinnawela elevantide keskus, võimas Sigiriya kaljukindlus, Dambulla koopatemplid, safari Yala rahvuspargis, Matale vürtsiaed, Kandy ja Hambatempel, Nuwara Eliya ja teeistandused, puhkus Hikkaduwas jm.

PÄIKESELINE TAI
04.-19.12.
Põhja-Tai pärlid Chiang Mai ja Chiang Rai, paadiretk Laosesse, Kuldkolmnurk, elevandisõit, bambusparvedega parvetamine, mägihõimude väikesed külad, imekaunis valge tempel Wat Rongkhun, kurikuulus Kwai jõgi kesk dzhunglit, Saiyoke rahvuspargi kosed, kuninglik suveresidents Bang Ba In, Bangkok ja vanad Siiami kuningriigi mälestised ja paleed, Tai kaunid saared ja mõnusad rannad jpm.